Apie mus

UAB “Valymo Skalbimo Vizija” – oficialus ECOLAB atstovas Lietuvoje

VALYMO SKALBIMO VIZIJA aukščiausiu lygiu padeda klientui spręsti su higiena susijusius klausimus. Siūlome ir diegiame ne konkrečius produktus, o visapusišką higienos sistemą (objekto higieninės būklės vertinimas, higienos planų sudarymas, optimalių technologijų parinkimas ir įdiegimas, personal apmokymas). Pasirinkę VALYMO SKALBIMO VIZIJOS produktus, gausite aukščiausios klasės kokybišką produkciją bei sprendimus.

ISTORIJA

Merrit Osborn 1923 m. sukūrė unikalų produktą kilimų valiklį “ Absorbit”. Šis produktas tapo ypatingai vertinamas viešbučių – nuo šiol atliekant kilimų valymą viešbutis nebeprivalėjo užsidaryti. Merrit Osborn įkūrė kompaniją ECOLAB, kuri vėliau išgarsėjo ir kitais išradimais – plovimo priemonių dozatoriais, indų skalavimo priemonėmis. 1970 m. ECOLAB jau buvo įsitvirtinusi daugiau nei 50 šalių.

Nuo 2010 m. VALYMO SKALBIMO VIZIJA tapo oficialiu ECOLAB atstovu Lietuvoje. ECOLAB siūlo aukšos kokybės produkciją, ypatingai vertinamą ir žinomą daugelyje pasaulio šalių.

VALYMO SKALBIMO VIZIJA taip pat yra vienintelė kompanija Lietuvoje, kuri gali pasiūlyti prestižinę SALLO produkciją, kuri yra itin pamėgta Vakarų Europoje. Sallo savo veiklą pradėjo 1925 m. Ispanijoje. Sallo turi daug siekių – ne tik išlaikyti lyderio pozicijas verslo pasaulyje, bet ir sumažinti savo ir kitų gamyklų neigiamą poveikį gamtai. Dėl to ši kompanija pirmoji Europoje sukūrė ekologiškus valiklius, biologinius valymo koncentratus, kurie yra draugiški aplinkai.

VALYMO SKALBIMO VIZIJA didžiuojasi turėdama galimybę pasiūlyti savo klientams aukščiausio lygio kruopčiai atrinktą produkciją bei technologinius sprendimus.

 

Mūsų partneriai